Návrhy interiérů

Návrhy interiérů a realizace interiérů – Martin Okleštěk

Designer a technolog v jednom

25 let zkušeností jak z výroby, tak z oblasti návrhu interiérů a technologie výroby k vašim službám. Některá má designová řešení jsou chráněna patentem a užitným vzorem.

Návrhy bytů a domů

Můj profesionální návrh interiéru bytů a domů se skládá nejen z vizuálního zpracování, ale má i návaznost na ostatní řemesla se kterými během realizace úzce spolupracujeme. Samozřejmostí je i možnost autorského dozoru při realizaci vašeho interiéru bytu nebo domu.

Návrhy komerčních prostor

I komerční prostory potřebují péči odborníka. Při návrhu a realizaci interiérů komerčních prostor využíváme naše dlouholeté zkušenosti s vedením náročných projektů. Na nás se můžete spolehnout, že myslíme na vše.

Návrh interiéru cena za m2

Využít můžete zpracování a návrh vašeho interiéru online, ale rádi za vámi ale i přijedeme. Každý návrh a přípravné práce mají svou náročnost. Vždy vám připravíme cenovou nabídku před zahájením prací. Pro cenu nás prosím kontaktujte.

3D vizualizace interiérů

3D návrhy interiérů vám pomohou lépe si představit váš prostor. Uvidíte, jak vám váš interiér roste pod rukama. Vždy od nás máte před výrobou a realizací interiéru podrobnou výkresovou 2D dokumentaci.

Výroba a realizace interiérů

Návrh interiéru vám dokážeme realizovat přímo na míru i s doprovodnými pracemi. Vždy o vás pečujeme a záleží nám na vás.

Rychlý dotaz